Skip to content

Acilci Box: Güç Yanınızda

Acil Servis nöbetlerimizin en yoğun anlarında tıbbi bir desteğe ihtiyaç duyduğumuzda Acilci.net’e bağlanıyor ve aradığımız konuyu yazarak güncel literatüre hızla ulaşabiliyoruz. Ancak hızın en önemli çarpan haline geldiği günümüzde, bilgisayarınızın veya telefonunuzun tarayıcısını açıp acilci.net’e bağlanmak, aradığınız konuyu bulmak, okumak (veya dinlemek) yine de zor geliyorsa; sizin için harika bir haberimiz var: Acilci Box.

Acilci Box, ihtiyaç duyduğunuz tıbbi içeriğe sadece ses komutunuzla ulaşabilmenizi sağlayacak yenilikçi bir cihaz. Kompakt yapısı ve ergonomik tasarımı ile kısa sürede yanınızdan ayıramayacak kadar alışacaksınız. Tek yapmanız gereken cihazı açık konuma getirmek ve “Acilci” diye seslendikten sora arayacağınız ifadeyi söylemek. “Acilci stabil SVT’de ilk tercih…” gibi bir cümleyi söyledikten birkaç saniye sonra, konunun cevabını sesli olarak dinleyebilir veya akıllı telefonunuzun ekranından görebilirsiniz (iOS ve Android ile uyumludur).

blank
Acilci Box’ı dinlenirken bile yanınızdan ayıramayacaksınız.

Sadece 150 gram ağırlığında ve 10,1 x 4,2 x 10,1 cm boyutlarında olan Acilci Box’ı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. 100 ATM basınca kadar suya dayanıklı olan cihaz, KBRN ünitelerinde kullanım için de uygundur. Kolay temizlenebilir, kir tutmaz.

Prestijli Japon teknoloji firması Shi-gatsu Tsuitachi tarafından üretilecek olan cihaz, ISO 13485 belgesine de sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 10,1 x 4,2 x 10,1 cm
  • Ağırlık: 150 gram. Gerçek boyut ve ağırlık üretim sürecine göre değişebilir
  • Wi-Fi bağlantısı: Çift bantlı Wi-Fi, 802.11a/b/g/n/ac (2,4 ve 5 GHz) ağlarını destekler. Ad-hoc Wi-Fi ağlarına bağlanmayı desteklemez.
  • Bluetooth bağlantısı: Mobil cihazınızdan Bluetooth hoparlörünüze ses akışı için Gelişmiş Ses Dağıtım Profili desteği. Bağlı mobil cihazların ses kontrolü için Ses/Video Uzaktan Kumanda desteği. Eller serbest ses kontrolü, Mac OS X cihazları için desteklenmez. PIN kodları gerektiren Bluetooth hoparlörler desteklenmez.
  • Ses: 1,8 inç hoparlör. Harici hoparlörlerle kullanım için 3,5 mm hat çıkışı (ses kablosu dahil değildir).
  • Sistem gereksinimleri: Wi-Fi’nize bağlanmaya hazır olarak gelir. Android ve iOS cihazlarla uyumludur ve ayrıca web tarayıcınız üzerinden erişilebilir. Belirli hizmetler abonelik veya başka ücretler gerektirebilir.

Önümüzdeki günlerde seri üretime geçecek olan Acilci Box için hemen ön sipariş kaydı oluşturmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bu mutlu haberi Twitter üzerinden paylaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Acilci Box.

Güç yanınızda.

Bu Yazının Podcasti

Acilcinin Sesi

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


blank
Ara
Yükleniyor..