Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Kafanızda yürütmek istediğiniz bir proje mi var? Yazılarımızdan birinde bir eksik, hata ya da yanıltıcı bilgiye mi rastladınız? İşte size bize ulaşmak için birkaç yol…

  • Twitter ve Instagram hesaplarımıza DM atabilirsiniz
  • Ya da alttaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ne yapmak istediğiniz konusunda net bir fikir ya da projeyle gelmeniz en sağlıklısı olacaktır. Yazarlarımız arasında 2. sene asistanı da var profesör de. Yazılarımızı seslendiren arkadaşlarımız, algoritma çevirmenlerimiz, video altyazısı hazırlayan yazarlarımız var. Bu bir yazı dizisi, röportaj serisi, hakim olduğunuz özel bir konu, özel bir çeviri, görsel bir teknik veya yeni bir interaktif iletişim yöntemi olabilir. Sitemizde olmayan, eksik gördüğünüz temel bir konuda güncel bir konu özeti de hazırlayabilirsiniz.

Unutmayın, acilci.net gönüllü bir projedir ve yayınlanan tüm içerikler Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International lisansı ile lisanslandırılmıştır.

Bilgi, paylaştıkça güzel…

Acilci.Net ailesi

7 Yorumlar

  1. Siteniz’le tanışmam , aile hekimi’min daha önce yazdığı ilaç reçetesindeki “dorsalji” kavramını araştırma merakım sayesinde gerçekleşti.Bilgi sahibi olabilmenin ilk şartlarından biri de “merak”duygusudur. İlgi ve merak alanınınzdaki bilgileri paylaşmanız güzel.Sitenizdeki bilgiler de güzel.Toplumsal ve bireysel farkındalıkları artırıcı etkisi daha da güzel.Yetişmelerinde az da olsa katkımızın olduğunu düşündüğümüz değerli meslek insanlarının olması çok çok daha güzel. Çalışmalarınzda başarılar dilerim.