E-posta ile iletişim

Bize e-posta ile ulaşmak için aşağıdaki formu kullanabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Eğer acilci.net ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri okuyup mail atmak yerine sayfanın sonundaki formu doldurabilirsiniz.


Acilci.net gönüllü bir projedir ve yayınlanan tüm içerikler Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International lisansı ile lisanslandırılmıştır.

Reklam

7 Yorumlar

 1. blank

  Siteniz ve oluş amacı çok etkileyici, çok çok tebrik ederim, keşke tüm tıp alanlarında böyle web siteleri olsa….

 2. blank

  Kedim dün ağzında bir yarasa ile eve geldi. acaba yarasayı avlaması (yani yarasanın onu ısırması degil de onun yarasayı ısırması) nedeniyle kediye kuduz gecmiş olabilir mi?

  Ben yarasaya ellemedim zaten ölüydü ve peçeteyle tutup dışarıya attım. Fakat kedime kuduz geçmiş olabilir mi acaba diye endişeliyim. en son aşısını 3 yıl önce olmuştu (her sene yapılması gereken bir aşı oldugunu bilmiyordum) bugün veterineri de aradım hastaneye de gittim kimse ne yapacagını bilemedi hayvana da hiç aşı falan yapmadılar. şu an o da ben de risk altındayız, beni ısırmaması ve yalamaması için elimden geleni yapıyorum. Ve ciddi endişeliyim eğer birşey olursa yardım istediğim kişi ve kurumların vebali büyük.

  • Haldun Akoğlu

   Merhaba, kediler toplumda yarasalarla en haşır neşir olan hayvanlar ve ne yazık ki kedilerin kuduzu özellikle endemik bölgelerde yarasalardan kaptığı bilinen bir olgu. Kuduz profilaksisi gerektiren, kedinin karantinası gereken bir durum mevcuttur. En yakın sağlık kuruluşuna basvurmaniz gerekir.

 3. blank

  o kadar güzel bir iş ortaya koyuyorsunuz ki hepinizin emeğine , eline, diline , başına, dişine… sağlık. iyi ki varsınız . acil gibi kaos bir servisi çekilir hale hatta çekici hale getiriyorsunuz.