Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Kafanızda yürütmek istediğiniz bir proje mi var? Yazılarımızdan birinde bir eksik, hata ya da yanıltıcı bilgiye mi rastladınız? İşte size bize ulaşmak için birkaç yol…

 • Twitter ve Instagram hesaplarımıza DM atabilirsiniz
 • Ya da alttaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ne yapmak istediğiniz konusunda net bir fikir ya da projeyle gelmeniz en sağlıklısı olacaktır. Yazarlarımız arasında 2. sene asistanı da var profesör de. Yazılarımızı seslendiren arkadaşlarımız, algoritma çevirmenlerimiz, video altyazısı hazırlayan yazarlarımız var. Bu bir yazı dizisi, röportaj serisi, hakim olduğunuz özel bir konu, özel bir çeviri, görsel bir teknik veya yeni bir interaktif iletişim yöntemi olabilir. Sitemizde olmayan, eksik gördüğünüz temel bir konuda güncel bir konu özeti de hazırlayabilirsiniz.

Unutmayın, acilci.net gönüllü bir projedir ve yayınlanan tüm içerikler Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International lisansı ile lisanslandırılmıştır.

Bilgi, paylaştıkça güzel…

Acilci.Net ailesi

7 Yorumlar

 1. Siteniz ve oluş amacı çok etkileyici, çok çok tebrik ederim, keşke tüm tıp alanlarında böyle web siteleri olsa….

 2. Kedim dün ağzında bir yarasa ile eve geldi. acaba yarasayı avlaması (yani yarasanın onu ısırması degil de onun yarasayı ısırması) nedeniyle kediye kuduz gecmiş olabilir mi?

  Ben yarasaya ellemedim zaten ölüydü ve peçeteyle tutup dışarıya attım. Fakat kedime kuduz geçmiş olabilir mi acaba diye endişeliyim. en son aşısını 3 yıl önce olmuştu (her sene yapılması gereken bir aşı oldugunu bilmiyordum) bugün veterineri de aradım hastaneye de gittim kimse ne yapacagını bilemedi hayvana da hiç aşı falan yapmadılar. şu an o da ben de risk altındayız, beni ısırmaması ve yalamaması için elimden geleni yapıyorum. Ve ciddi endişeliyim eğer birşey olursa yardım istediğim kişi ve kurumların vebali büyük.

  • Haldun Akoğlu

   Merhaba, kediler toplumda yarasalarla en haşır neşir olan hayvanlar ve ne yazık ki kedilerin kuduzu özellikle endemik bölgelerde yarasalardan kaptığı bilinen bir olgu. Kuduz profilaksisi gerektiren, kedinin karantinası gereken bir durum mevcuttur. En yakın sağlık kuruluşuna basvurmaniz gerekir.

 3. o kadar güzel bir iş ortaya koyuyorsunuz ki hepinizin emeğine , eline, diline , başına, dişine… sağlık. iyi ki varsınız . acil gibi kaos bir servisi çekilir hale hatta çekici hale getiriyorsunuz.


Bir Yorum Ekle