Skip to content

#ikincibasamak Eskişehir’de

Reklam

Merhaba

Tıp fakültesi sohbetlerimiz Eskişejir Osmangazi Üniversitesi ile devam ediyor. Daha önce Avicenna Bilim Topluluğunun davet ile Selçuk Üniversitesinde “Acilde Karar Verme”yi konuşmuştuk. Şimdi de ESOGÜ EMSA Eskişehir Halk Sağlığı Pilları daveti ile COVID-19 ve Tükenmişlik Sendromunu konuşacağız. Davet metnini sizlerle paylaşıyoruz. Fakültenize misafir olmamızı arzu ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

blank

Herkese merhaba ?

EMSA Eskişehir Halk Sağlığı Pilları olarak yeni bir etkinlikte sizlerleyiz.?

Akamedika

COVID-19 pandemisi döneminin en büyük sorunlarından birisi olan “Tükenmişlik Sendromu” hastalığını başta sağlık çalışanlarına olan etkileri olmak üzere her yönüyle ele alacağımız etkinliğimize hepiniz davetlisiniz.

Bize bu etkinlikte eşlik edecek olan çok değerli hocalarımız Acilci.Net kurucu editörlerinden Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi (UAEU) İç Hastalıkları Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arif Alper Çevik ve Ege Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Ali Altuncı bizleri bilgilendirecek ve merak ettiğimiz soruları cevaplayacaklar.

Etkinliğimiz 12 Mart Cuma saat 19.00’da Zoom üzerinden gerçekleşecektir.

Sizleri de bu etkinliğimizde aramızda görmekten büyük keyif duyarız.?

Katılım formu: https://forms.gle/uUdVyQR8hKdJSTeM9

https://chat.whatsapp.com/ICDU5oOkTht5OviE61VGlr

blank

Yazar

Acil Tıp Yardımcı Doçenti, Ege Üniversitesi Acil Tıp AD. Asistanlığı, kıdemlinin kral olduğu dönemde çömez, çömezin kral olduğu dönemde kıdemli olarak, kavganın doğduğu Mezopotamya topraklarında geçmiştir. Ekibin Editörü, ekran yüzü ve halkla ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmaktadır. [email protected]

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


blank
Yükleniyor..