Skip to content

Ocak 2021’de Görüşmek Dileği İle

Teşekkür

Acilci.Net ailesinden Dr. Yusuf Ali Altuncı ile 4 Haziran 2020’de Intern Doktorlarımız için başladığımız programın sonuncusu 1 Ekim 2020 tarihinde yapıldı. İlk duyuru programı sonrasında 17 hafta boyunca, her Perşembe, saat 21:30’da Instagram üzerinde canlı yayınla gerçekleşen program, COVID19 nedeniyle eğitimleri aksayan Intern Doktorlarımız için seçilmiş 10 temel acil tıp konusundan oluşuyordu.

Programda asistanından Profesörüne acil tıp içinde yer alan bir çok konuşmacımız yer aldı, öğrencilerimizle tecrübelerini bir sohbet havasında paylaştı.

İzleyicilerimiz canlı yayında soru sorabildikleri gibi, ek olarak oluşturduğumuz ankete de soru ve önerilerini yazarak bizlere destek oldular.

Bu programa destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İzleyicilerimiz Ne Dedi?

Son programı, 45 dakika daha ek uzatma yaparak tamamlamak istedik ve dinleyicilerimizin canlı bağlantıda görüşlerini almak istedik. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/tv/CF0Ksa0gH0w/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

İzleyicilerimizin nazik teşekkürleri bizleri ne kadar doğru bir şey yaptığımız konusunda bir kez daha ikna etti. Tüm izleyicilerimize, sadece canlı yayında değil, ankete yazdıkları yüzlerce güzel, motive edici sözleri için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Ocak 2021’de Ne Konuşacağız?

Aşağıda Ocak 2021 itibariyle belirlediğimiz başlıkları bulabilirsiniz. Ek önerilerinizi lütfen yorum kısmına yada SOCRATIVE APP yada WEBSITE üzerinden ACILCINET odasına girerek anket aracılığı ile yapabilirsiniz.

Ocak 2021 program

Her şey yolunda giderse, Ocak 2021’de, ben Dr. Arif Alper Çevik ve bu projeyi birlikte yürüttüğüm arkadaşım Dr. Yusuf Ali Altuncı ile sizleri canlı yayınlarda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Tekrar bir araya gelene dek, hepinize sağlık, mutluluk ve başarı diliyoruz. Yolunuz açık olsun sevgili öğrencilerimiz ve Intern Doktorlarımız.

Yusuf Ali Altuncı
Dr. Yusuf Ali Altuncı
blank
Dr. Arif Alper Çevik

Bu Yazının Podcasti

Acilcinin Sesi

2 Yorumlar

  1. Bilginizi kendinize saklamayıp paylaştığınız ve bu niyetle onca meşguliyetiniz içerisinde böyle profesyonel bir şekilde organize olduğunuz için teşekkürler. Gayretinizin Türkiye’nin çeşitli yerlerinde meyvelerini en güzel şekilde vereceğine inanıyorum.
    Ancak nacizane bir eleştirim olacak:
    Meslektaşlarınız olarak bizim ihtiyaç duyduğumuz, teorik bilginizden ziyade tecrübelerinizdir. Zira teorik bilgiye bugün birçok platformdan ulaşabiliyorken ve hatta onları çeşitli uygulamalardan sesli olarak dahi okutabiliyorken, sizin tecrübeleriniz sizlere has ve hafızada daha kalıcı nitelikte olup, onlara sadece siz anlatırsanız ulaşabiliyoruz. Bir ilacın yanlış uygulamasına dair başınıza gelenler, unutamadığınız “sürpriz vakalar”, sizi siz yapan olaylar gibi anılarınızı anlattığınız ve “gereği kadar” teorik bilgiyi bu anılar üzerine kurduğunuz müddetçe “Geçen bi hasta geldi” konsepti yerini buluyor. Ancak bazı haftalar yayınlanan videolarda hiçbir tecrübeye denk gelmeyince üzüldüm, ancak yine de gösterilen özveriden ötürü saygı duydum. Bir sonraki dönemde bu konuyu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
    Ölmez de sağ kalırsak Ocak 2021’de görüşmek üzere
    Sevgi ve saygılarımla 🙂

  2. Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az, çok çok sağolun. O kadar faydalı bir programki anlatamam. Ocağı merakla bekliyor olacağım.


blank
Ara
Yükleniyor..