Skip to content

Zehirlenmiş Hastaya Yaklaşım

zehirlenme hastasına yaklaşım
Sohbette zehirlenme hastalarına genel yaklaşım, acil ve kritik öneme sahip tedavi adımları, sevk ederken nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi bir çok temel noktada güzel ve yararlı bilgilere yer verildi.
Reklam

06.08.2020 tarihinde Instagram canlı yayınında GEÇEN Bİ HASTA GELDİ sohbetinde Zehirlenmiş Hastaya Yaklaşım konusunu Dr. Halit Aytar ve Dr. Rana Dişel ile konuştuk. Oldukça akıcı ve net bilgilerle dolu olarak geçen program yaklaşık 111 dakika sürdü.

Geçen bi hasta geldi - zehirlenme

Sohbette zehirlenmiş hastaya genel yaklaşım, acil ve kritik öneme sahip tedavi adımları, sevk ederken nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi bir çok temel noktada güzel ve yararlı bilgilere yer verildi. Umuyoruz ki intern doktor arkadaşlarımız, bu bilgileri faydalı bulmuştur.

Zehirlenme Sohbeti İle İlgili Videolar

Bu sohbeti 2 video halinde aşağıdaki linklerden yada Acilci Net Instagram hesabı / IGTV’den izleyebilirsiniz.

Ankete Katılın

Programı izledikten sonra SOCRATIVE STUDENT applikasyonu veya websayfası üzerinden bu sohbetle ilgili sorularınızı, yorumlarınızı ve bir sonraki sohbette işlenecek olan konuyla ilgili sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Socrative Student Oda: ACILCINET.

Ek Okuma

Program sırasında konuşulan bazı önemli bilgilerin detaylarını içeren ve aciilci.net içinde yayınlanmış bir çok makale bulunuyor. Bunlardan bazılarını okumanız dileği ile paylaşıyorum.

  • Acilci Net sitesinde “zehirlenme” taramasıyla bir çok güzel başlığa ulaşmak mümkün – inanmıyorsanız siz de bakın – link

Bizim seçtiğimiz bazı başlıklar şöyle

Bir Sonraki Instagram Canlı Yayın Sohbeti

geçen bi hasta geldi - koma
blank

Yazar

Acilci.Net kurucu editör ve yazarlarından. iem-student.org (International Emergency Medicine Education Project) kurucusu ve direktörü. Asya Acil Tıp Derneği YK üyesi. Uluslararası Acil Tıp Federasyonu, eğitim komisyonu başkan yardımcısı. Acil tıp profesörü, diplomalı tıp eğitimci, iç hastalıkları doçenti ve UAEU iç hastalıkları bölüm başkanı.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

blank
blank
blank
Yükleniyor..